Solicitamos su permiso para obtener datos estadísticos de su navegación en esta web, en cumplimiento del Real Decreto-ley 13/2012. Si continúa navegando consideramos que acepta el uso de cookies. OK | + INFO
Solucions de filtración para tu industria alimentaria

Zabezpieczenie optymalnej produkcji żywności

Od filtrów dla przemysłowego chłodzenia, wody oraz wentylacji po filtry cząstek stałych.

Więcej informacji
Solucions de filtración para tu industria de bebida

Filtracja w przemyśle napojów

Od filtrów przemysłowych z węglem aktywnym po filtry z ultrafioletem.

Więcej informacji
Solucions de filtración para tu industria de tratamiento de agua

Filtracja dla optymalnego użycia wody

Wszystkie filtry, które potrzebujesz do filtracji wody oraz w przemyśle opakowań i butelek.

Więcej informacji

JEDZENIE I NAPOJE

Każdy filtr, który Państwo potrzebujecie dla przemysłu spożywczego.

Produkty spożywcze i napoje

W przemyśle produktów spożywczych, napojów i wody mineralnej obowiązują niezwykle rygorystyczne wymogi jakości i normy FDA (amerykańska Agencja Żywności i Leków), których celem jest zapewnienie całkowitej sterylności i najwyższej higieny przy produkcji wyrobów przeznaczonych do spożycia.

Stąd też systemy filtrowania stosowane w przemyśle artykułów spożywczych mają zasadnicze znaczenie dla zapewnienia higieny w procesie przetwarzania, a następnie pakowania i konserwowania żywności, przy pomocy takich sposobów, jak odwadnianie, chłodzenie, mrożenie, pasteryzacja itp.

W przypadku branży napojów, filtrowanie nie tylko zapewnia higieniczne warunki podczas przetwarzania, a następnie butelkowania lub rozlewania do puszek i konserwowania, ale również pozwala zachować odpowiedni zapach i smak końcowego produktu.

W produkcji wody mineralnej konieczne jest zastosowanie innej skuteczności filtrowania na każdym etapie procesu, począwszy od usunięcia - przy użyciu systemów filtrowania o wysokiej skuteczności - widocznych cząsteczek i drobniejszych zanieczyszczeń, które powodują zmętnienie wody, aż po dokładne filtrowanie umożliwiające wyeliminowanie wszelkich mikroorganizmów, które mogły przedostać się do wody w trakcie procesu uzdatniania i butelkowania. Procedura taka pozwala zapewnić bezpieczeństwo końcowego produktu, a także jego właściwy smak i wygląd.

Systemy wykorzystywane w tych branżach wymagają stosowania gamy produktów filtrujących i wyrobów takich marek, jak między innymi: ULTRAAIR, DOMNICK HUNTER, VILEDON, ALDAIR INDUSTRIAL FILTRATION, STEP INDUSTRIALFILTERS, PENTEK, CINTROPUR i CUNO, które spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania.

Wysokiej jakości filtrowanie jest możliwe wyłącznie przy zastosowaniu produktów najlepszych marek i pod warunkiem zagwarantowania ich dostępności w magazynie, zorganizowania indywidualnej obsługi klienta przed dostawą filtrów i po niej oraz zapewnienia stałego doradztwa w zakresie sposobów doskonalenia wydajności systemu.

Zapraszamy Państwa do kontaktu, a udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania lub przeanalizujemy ewentualne problemy dotyczące filtrowania. Wspólnie opracujemy program najlepiej dostosowany do Państwa potrzeb, zaplanujemy dostawy w taki sposób, aby utrzymać bezpieczny stan zapasów, z dodatkową gwarancją w postaci zasobów dostępnych w naszych hurtowniach, która pozwoli klientom ograniczyć koszty składowania na terenie firmy.

Naszym celem jest usunięcie wszelkich zanieczyszczeń i zapewnienie sterylności całego procesu, a tym samym uzyskanie optymalnej wydajności systemu.

Nasz cel: Chcemy zostać Państwa dostawcą systemów filtrowania. Skontaktuj się z namiNasz cel: Chcemy zostać Państwa dostawcą systemów filtrowania. Skontaktuj się z nami

Co oferuje Cartés dla przemysłu produktów spożywczych, napojów i wody mineralnej?

- Filtry do układów wentylacji w obiektach i układów klimatyzacji, umożliwiające zachowanie optymalnych warunków w środowisku pracy.

- Filtry do chłodzenia przemysłowego pozwalające utrzymać produkty w trakcie obróbki (półprodukty) w doskonałym stanie.

- Filtry wody stosowane w procesie produkcji, takie jak oczyszczacze, filtry przemysłowe z aktywnym węglem i filtry do sterylizacji promieniami UV, a także filtry do systemów odwróconej osmozy.

- Filtry do zbierania pyłu pochodzącego ze zbóż, przypraw, skorupek jaj lub alergenów.

- Filtry do sprężarek i układów sprężonego powietrza wykorzystywane podczas butelkowania, pakowania i wielu innych procesów w tym sektorze.

- Filtry do pomp próżniowych umożliwiające prawidłowe wprowadzenie, napełnienie, a następnie uszczelnienie opakowania lub produktów.

- Sterylne filtry powietrza do linii pakowania.

- Procesowe filtry gazu do pasteryzacji i przeprowadzenia innych procesów chemicznych.

- Filtry specjalne na zamówienie dostosowane do specyficznych potrzeb klienta, dostarczane przez dział produkcji specjalnej, dzięki któremu możemy wykonać specjalny wkład filtrujący spełniający określone wymogi.

Nasi inżynierowie analizują dogłębnie obszary działalności klienta, procesy oraz wymagania techniczne i zapewniają doradztwo w zakresie ich optymalizacji, zmniejszenia zużycia energii i obniżenia kosztów konserwacji, unikania zbędnych przestojów i minimalizacji usterek.

Doskonałe systemy filtrowania dla sektora, w którym prowadzą Państwo działalność

Filtry procesowe

Casos de éxito

Nowa marka, więcej usług

Filtry procesowe. Nowa marka, więcej usług. Poznaj naszą ofertę Step Process Filtration, dla firm działających na rynku spożywczym, farmaceutycznym, chemicznym, petrochemicznym, kosmetycznym i wiele innych.

Więcej informacji
Loading...