Solicitamos su permiso para obtener datos estadísticos de su navegación en esta web, en cumplimiento del Real Decreto-ley 13/2012. Si continúa navegando consideramos que acepta el uso de cookies. OK | + INFO
Zostań Partnerem

Wyróżnij się. Bądź specjalistą

Zostań dystrybutorem w swoim regionie. Dołącz do nas i korzystaj z benefitów programu Quality Partner.

Więcej informacji

ZOSTAŃ PARTNEREM

Zaufani Partnerzy to najwyżej oceniani przez Cartés dystrybutorzy zapewniający pokrycie potrzeb w zakresie produktów i usług na rynkach lokalnych. Są to firmy specjalizujące się w systemach filtrujących oraz innych obszarach działalności powiązanych z częściami zamiennymi i zaopatrzeniem we wszystkich branżach. Dzięki swojej wiedzy fachowej i lokalizacji potrafią skuteczniej zaopatrywać swoje lokalne rynki.

Cartés oferuje dwie możliwe drogi współpracy:
- Zostań dystrybutorem w swoim regionie.
- Dołącz do nas i korzystaj z benefitów Quality Partner.

Zostań naszym dystrybutorem w swoim regionie

Wyróżnij się. Bądź specjalistą

Zostając dystrybutorem marki STEP FILTERS i ALDAIR INDUSTRIAL FILTRATION zyskujesz nie tylko nasze wsparcie i wiedzę, ale przede wszystkim bezpośrednie zyski dla swojej firmy.

Tworzymy długoterminowe relacje partnerskie, zawsze pamiętając, że wciągnęliśmy Cię w filtracyjny biznes.

Wysoka jakość produktów dla Twoich klientów z bardzo konkurencyjnymi cenami to tylko niektóre korzyści, jakie przygotowaliśmy dla naszych dystrybutorów:

Stany magazynowe: wszystkie numery referencyjne i zapasy, jakich potrzebujesz , dostępne w naszych magazynach.
Najlepsze ceny dla Twojego rynku: Nasi dystrybutorzy mają najbardziej konkurencyjne ceny na swoich lokalnych rynkach i dla swoich klientów. Wykorzystaj to!
Komercyjne wsparcie na miejscu: Nasz zespół handlowy jako partner jest zawsze na miejscu do Twojej dyspozycji.
Silny marketing: Dbamy o Twój marketing, tak samo jak o nasz: broszury, dokumentacja, oznakowanie firmowe, targi, itd.
Narzędzia online: Wszystkie potrzebne informacje w dowolnym miejscu i czasie.
Wykwalifikowany zespół najlepszym narzędziem sprzedaży: Przeszkolimy Twój zespół sprzedażowy i personel, aby stali się specjalistami od filtracji.

Programu Quality Partner

Rozwój działalności biznesowej

Dzielimy się naszym ponad 45-letnim doświadczeniem w branży filtrowania, ukierunkowanym na wzrost działalności gospodarczej naszych Zaufanych Partnerów, pomagając im rozwijać i promować takie obszary działalności jak systemy filtrujące i handel elektroniczny.

Z jednej strony, na poziomie handlowym, logistycznym i operacyjnym, połączenie sieci Zaufanych Partnerów z naszymi czterema hurtowniami stwarza wysoce korzystne warunki współpracy.

Natomiast pod względem technologii - ponieważ byliśmy jednym z pierwszych przedsiębiorstw w branży działających w sieci internetowej - nasze ponad 20-letnie doświadczenie w sprzedaży internetowej umożliwia Zaufanym Partnerom zakładanie lub ulepszanie ich własnych platform elektronicznej sprzedaży i komunikacji z klientami.

Wsparcie w zakresie sprzedaży i marketingu

Prawo do używania nazwy marki, zapotrzebowanie na programy szkoleniowe oraz porady techniczne i handlowe są wspierane przez serwis dostosowany do profilu klienta, działamy wspólnie, gdy tylko Zaufany Partner tego potrzebuje, wdrażamy programy specjalne i kampanie reklamowe itp.

Jest to długofalowa, ścisła współpraca, uważamy więc Zaufanych Partnerów i Cartés za należących do jednej drużyny, której celem jest rozwój i uzyskanie trwałej rentowności.

Jakość

Zaufani Partnerzy jako dystrybutorzy korzystają z gwarancji, jakie oferujemy w firmie Cartés dla każdego producenta filtrów i każdej marki.

Nasza firma jest certyfikowana przez AENOR zgodnie ze standardami ISO 9001:2000, więc gdy Zaufany Partner potrzebuje rady i pomocy w uzyskaniu jakichkolwiek certyfikatów jakości, udzielamy ich, wykorzystując całe nasze doświadczenie oraz wiedzę praktyczną.

Loading...