Solicitamos su permiso para obtener datos estadísticos de su navegación en esta web, en cumplimiento del Real Decreto-ley 13/2012. Si continúa navegando consideramos que acepta el uso de cookies. OK | + INFO
Fabricación especial adaptada a tus necesidades de filtración.

Gdzie filtr, który który potrzebujesz nabiera kształtu

Powiedz nam czego potrzebujesz. Znajdziemy najlepsze rozwiązanie lub wyprodukujemy niestandardowy filtr.

Więcej informacji

PRODUKCJA DOSTOSOWANA DO POTRZEB KLIENTA

Zaawansowany serwis w przypadku filtrów niestandardowych

fabricacion

Gdy żądany filtr nie jest dostępny na rynku, Cartés dysponuje zespołami inżynierów i pracowników produkcyjnych, z pomocą których może wykonać modele dostosowane do wymagań klientów.

Zadaniem działu produkcji specjalnej Cartés jest realizacja wszelkich, wysoce złożonych lub specyficznych wymogów w dziedzinie filtrowania, których nie spełnia żadna z części specjalnych dostępnych na rynku.

Zespół inżynierów współpracuje z klientem w celu określenia jego specjalnych wymagań i opracowania rozwiązania lub filtra, który spełni je w całości.

SolucionesPotrzebny filtr dostarczony przez ekspertów w dziedzinie filtrowania

Dlaczego można zaufać dostarczanym przez nas rozwiązaniom

Naszą gwarancją jest ponad 45-letnie doświadczenie w branży produktów filtrujących. W naszym zakładzie produkcji filtrów specjalnych, na powierzchni przeszło 10 000 m2, opracowujemy prototyp i rozpoczynamy jego produkcję. Wykorzystujemy w pracy materiały najwyższej jakości, takie jak filtry z syntetycznym medium filtracyjnym o różnej liczbie mikronów, uszczelki, osłony, ramy itd., dzięki czemu możemy wykonać wysokiej jakości produkty w pełni dostosowane do potrzeb klienta.

ROZWIĄZANIA DOPASOWANE DO SPECJALNYCH POTRZEB

Jesteśmy tutaj, aby Wam pomóc. Czy potrzebny jest jakiś filtr?

Potrzebujesz pomocy?
obsługa klienta: od poniedziałku do piątku rom 8:30 do 19:15

Loading...