Solicitamos su permiso para obtener datos estadísticos de su navegación en esta web, en cumplimiento del Real Decreto-ley 13/2012. Si continúa navegando consideramos que acepta el uso de cookies. OK | + INFO
Especialistas en filtración.

Światowy specjalista w filtracji

Filtry od ponad 45 lat.

Więcej informacji
servicio profesionalizado

Jeden cel: Być blisko Państwa

Centralny magazyn, trzy główne biura w Barcelonie, Sewilli oraz Santiago de Compostela, a także stały personel na północy i wschodzie kraju.

Cobertura logística nacional e internacional.

Wszyskie filtry, których Państwo poszukujecie

Każdy filtr, który mógłbyś potrzebować w ilości jaką potrzebujesz. Ponad 9,000m2 z 60.000 różnych referencji i ponad 800.000 filtrów na stanie.

Więcej informacji
Un equipo de expertos en filtración  te asesora.

Fachowe doradztwo

Grupa profesjonalistów. Grupa osób przeszkolonych w różnych dziedzinach filtracji.

Więcej informacji

FIRMA

Nasze wysiłki skupiają się na dostarczaniu klientom najlepszych rozwiązań w dziedzinie filtrowania.

NASZE ZASADY

Wierni wartościom wyznawanym przez założyciela naszej firmy

Wierni wartościom wyznawanym przez założyciela naszej firmy Vindemiala Aldea, wszyscy członkowie zespołu Cartés wierzą, że utrzymanie stabilnego, ukierunkowanego na rozwój przedsiębiorstwa zależy od relacji z klientami, szkolenia i profesjonalizmu personelu, wysokiej jakości produktów i usług oraz technologii, która zapewnia każdemu z nas wsparcie techniczne i narzędzia potrzebne w codziennej pracy.

NASI KLIENCI

Zawsze blisko Waszych potrzeb

Relacje z naszymi klientami wykraczają znacznie poza zwykłe dostawy filtrów. Nasz zespół ds. sprzedaży buduje wzajemne kontakty, a Cartés zapewnia klientom wsparcie oraz pomoc w kwestiach technicznych, handlowych i zasobów ludzkich, w trosce o rozwój, wydajność i wzrost Państwa przedsiębiorstwa. Najlepszymi przedstawicielami firmy są współpracujący z Cartés Partnerzy w Jakości: autoryzowani sprzedawcy, którzy, dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom oraz miejscu prowadzenia działalności, skuteczniej obsługują lokalne rynki.

Zaufanie ponad 5000 klientów w kraju i za granicą sprawia, że każdego dnia pogłębiamy nasze zaangażowanie w pracę i w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie w dziedzinie filtrowania, oferujemy potrzebne im produkty oraz jakość i gwarancję właściwej obsługi, na które zasługują.CO ROBIMY

OFERUJEMY SYSTEMY FILTROWANIA KLIENTOM, KTÓRZY ICH POTRZEBUJĄ

Oferujemy kompleksową gamę filtrów najlepszych marek oraz indywidualnych rozwiązań przeznaczonych do wszelkiego rodzaju zastosowań.

Posiadamy duże zapasy magazynowe oraz najnowsze, innowacyjne systemy filtrowania i rozwiązania indywidualne dostosowane do potrzeb klienta.

Proponując produkty wszystkich wiodących marek i dysponując dużymi zapasami magazynowymi, Cartés jest w stanie w pełni zagwarantować dostawy, dzięki:

  • -10 000 m2 powierzchni magazynowej.
  • -900 000 filtrów w magazynie.
  • -80 000 dostępnych pozycji.
  • -ponad 7 MILIONOM pozycji odniesienia.
  • -ponad 100 markom.

Z KIM PRACUJEMY

NASZ ZESPÓŁ SPRZEDAŻY:

Nasz zespół sprzedaży, największy w całym sektorze, składa się z ekspertów w dziedzinie filtrowania i inżynierów, którzy mogą spełnić najwyższe wymagania.

Zapewniamy dostosowane do indywidualnych potrzeb doradztwo w zakresie optymalizacji procesów w firmie klienta, zarządzania zapasami i zwiększenia wydajności, ponieważ zależy nam, aby Państwa przedsiębiorstwo rozwijało się, dzięki oszczędnościom wynikającym zarówno z kosztu samych filtrów, jak i z prawidłowego użytkowania dostarczonych produktów.

Co roku uzupełniamy naszą bazę o 7000 nowych pozycji, a nasz Dział Produktu wyszukuje nowe marki i rozwiązania w dziedzinie filtrowania, aby spełnić rosnące wymagania klientów.

Ponadto, w naszym zakładzie produkcji filtrów specjalnych opracowujemy prototypy i wytwarzamy każdego roku do 2000 pozycji.

JAK PRACUJEMY, NASZ DZIAŁ LOGISTYKI:

ZAOPATRZENIE, PRZECHOWYWANIE, DOSTAWA

Współpracujemy z najlepszymi, krajowymi i międzynarodowymi przewoźnikami, a w oparciu o stosowane protokoły wysyłki, jesteśmy w stanie zagwarantować najkrótsze czasy przewozu i dostarczenie towarów na miejsce w doskonałym stanie. Posiadamy centralny magazyn w Madrycie i trzy biura w Barcelonie, Sewilli i Santiago de Compostela, co pozwala nam pokryć zapotrzebowanie całego rynku i zapewnić dostawy 98% zamówień w czasie krótszym niż 24 godziny na terenie całej kontynentalnej Hiszpanii. Realizujemy dostawy do miejsc docelowych w Europie w ciągu 24-72 godzin i w pełni gwarantujemy dostarczenie towarów do innych miejsc na świecie.

JAKOŚĆ

Certyfikaty potwierdzające Twoje zaufanie

Dążąc do doskonałości oraz uwzględniając wymagania klientów, uzyskaliśmy certyfikat AENOR, który potwierdza, że stosujemy znakomity System Zarządzania Jakością, zgodny z normą UNE-EN-ISO 9001. Ta międzynarodowa norma umożliwia nam stałe doskonalenie, poprzez cykl PDCA (Zaplanuj, Wykonaj, Sprawdź, Popraw), i gwarantuje lepszą obsługę krajowych i zagranicznych klientów.

Dział Jakości Cartés jest odpowiedzialny za zarządzanie certyfikacją i wewnętrznymi audytami, jednak praca wszystkich działów firmy została ukierunkowana na ciągłe doskonalenie jakości i wydajności procesów. Działalność znakomicie przeszkolonych i zmotywowanych zespołów pracowników jest wspierana przez rozwiązania technologiczne niezbędne do realizacji specjalnej procedury zapewnienia jakości, która pozwala utrzymać wysoki wskaźnik zadowolenia klienta.TECHNOLOGIA: KLUCZOWY WYMÓG

Usługi, które ułatwiają codzienne życie

Nasza strona internetowa i wewnętrzna strefa dla klientów stanowią podstawowe narzędzia do codziennego zarządzania wieloma prowadzonymi przez nich przedsięwzięciami. Na naszej stronie internetowej można przejrzeć katalog zawierający opis 7 milionów pozycji i 200 000 zastosowań, złożyć zamówienia, zaplanować je i monitorować ich realizację w czasie rzeczywistym, zweryfikować faktury i dostawy, sprawdzić dostępność zmodernizowanych wersji i charakterystykę techniczną produktów itd.

Ponadto, przy pomocy narzędzia DbiZ, możliwe jest utworzenie własnej platformy online klienta do zarządzania komunikacją i sprzedażą całej gamy produktów obejmującej również filtry.

Jesteśmy tutaj, aby Wam pomóc. Czy potrzebny jest jakiś filtr?

Potrzebujesz pomocy?
obsługa klienta: od poniedziałku do piątku rom 8:30 do 19:15

Loading...