Solicitamos su permiso para obtener datos estadísticos de su navegación en esta web, en cumplimiento del Real Decreto-ley 13/2012. Si continúa navegando consideramos que acepta el uso de cookies. OK | + INFO
Solucions de filtración para tus inyectoras de plástico

Skład i marki dla filtrów do wtryskarek

Od filtrów hydraulicznych do filtrów w systemach chłodzenia wody.

Więcej informacji
Soluciones de filtración para tu industria papelera

Filtry dla przemysłu papierniczego

Od filtrów w sterowaniu hydraulicznym po środki pomocnicze.

Więcej informacji

TWORZYWA SZTUCZNE I PAPIER

Każdy filtr, który Państwo potrzebujecie do produkcji i przetwarzania plastiku i papieru

Filtration for plastic injection

W niewielu gałęziach przemysłu wymagana jest tak wysoka jakość filtrowania oleju hydraulicznego jak przy formowaniu wtryskowym tworzyw sztucznych i produkcji papieru. Najważniejsza jest dokładność działania maszyn podczas formowania części i kluczową rolę odgrywa tu optymalne filtrowanie hydrauliczne zapewniające ich sprawność, jak również ochronę wkładu i optymalizację procesu obróbki w produkcji masy celulozowej i papieru.

Najczęściej używane systemy w tych branżach, takie jak: Negri Bossi, Italtech, Engel, KraussMaffei, Sandretto, Arburg, Voith, Pama, Milltech, Rexroth, Vikers itd. wymagają stosowania gamy produktów do filtrowania takich marek, jak między innymi: MAHLE, EPE, ULTRAFILTER, STEP INDUSTRIAL FILTERS, FAIREY ARLON, MP FILTRI, ARGO-HYTOS, HYDAC, INTERNORMEN i RMF, które spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania.

Wspólnie opracujemy program najlepiej dostosowany do Państwa potrzeb, zaplanujemy dostawy w taki sposób, aby utrzymać bezpieczny stan zapasów, z dodatkową gwarancją w postaci zasobów dostępnych w naszych hurtowniach, która pozwoli klientom ograniczyć koszty składowania na terenie firmy.

Naszym celem jest ograniczenie do minimum kosztów strat produkcyjnych wynikających z niesprawnych części oraz prawdopodobieństwa wystąpienia awarii w najważniejszych maszynach wraz z optymalizacją wydajności systemu.

Solutions plastic injectionNasz cel: Chcemy zostać Państwa dostawcą systemów filtrowania. Skontaktuj się z nami
<

Co oferuje Cartés dla branży tworzyw sztucznych i przemysłu papierniczego?

- Filtry do agregatów hydraulicznych maszyn do formowania wtryskowego, produkowane przez HYDAC, MP FILTRI i STEP INDUSTRIAL FILTERS.

- Analiza, korekta, doskonalenie i monitorowanie oraz kontrola jakości olejów hydraulicznych i smarujących (liczniki cząstek, czujniki wody itd.)

- Filtry do sprężarek i układów sprężonego powietrza.

- Filtry do pomp próżniowych i do systemów odpylających oraz usuwania odpadów.

- Filtry wody do systemów chłodzenia.

- Filtry HVAC do zakładów produkcji papieru (maty filtracyjne, filtry workowe itd.) produkowane przez Aldair Industrial Filtration, Viledon i Vokes.

- Filtry specjalne na zamówienie , dostosowane do specyficznych potrzeb klienta, dostarczane przez dział produkcji specjalnej, dzięki któremu możemy wykonać specjalny wkład filtrujący spełniający określone wymogi.

Nasi inżynierowie analizują dogłębnie obszary działalności klienta, procesy oraz wymagania techniczne i zapewniają doradztwo w zakresie ich optymalizacji, zmniejszenia zużycia energii i obniżenia kosztów konserwacji, unikania zbędnych przestojów i minimalizacji usterek. 

Doskonałe rozwiązania w zakresie filtrów dla Państwa branży:

Filtry procesowe

Success stories

Nowa marka, więcej usług.

Poznaj naszą ofertę Step Process Filtration, dla firm działających na rynku spożywczym,
farmaceutycznym, chemicznym, petrochemicznym,
kosmetycznym i wiele innych.

Więcej informacji
Loading...