Solicitamos su permiso para obtener datos estadísticos de su navegación en esta web, en cumplimiento del Real Decreto-ley 13/2012. Si continúa navegando consideramos que acepta el uso de cookies. OK | + INFO
Filtros para industria farmacéutica

Służymy Państwu naszym doświadczeniem i jakością

Grupa inżynierów specjalizująca się w oferowaniu Państwu najlepszych rozwiązań.

Więcej informacji

SEKTOR BIOMEDYCZNY

Każdy filtr, który Państwo potrzebujecie do utrzymania optymalnego procesu produkcji

Sektor biomedyczny

Farmaceutyczne i chemiczne zakłady produkcyjne potrzebują wyposażenia i systemów o wysokiej wydajności, a także dostawców zapewniających kompleksową ofertę, która umożliwi ochronę aktywów i optymalizację procesów. Maszyny i wyposażenie wykorzystywane w działalności gospodarczej są w dużym stopniu uzależnione od właściwego kontrolowania poziomu znajdujących się w nich płynów oraz utrzymania ich w należytym stanie technicznym.

W przypadku filtrowania powietrza nabiera to szczególnego znaczenia w strefach, w których są produkowane aktywne składniki lub substancje lecznicze (tzw. pomieszczeniach czystych), gdzie zanieczyszczenie przez czynniki zewnętrzne jest wysoce prawdopodobne. Firma Cartés oferuje filtry wstępne z ramą kartonową lub metalową, filtry workowe, filtry w technologii mini-pleat, filtry kompaktowe, filtry EPA, HEPA, ULPA o różnych kształtach i klasach skuteczności (panelowe, kompaktowe, o dużym przepływie, w kształcie litery V), które zapewniają najwyższe poziomy ochrony i spełniają normę EN1822:2009 oraz posiadają odpowiednie certyfikaty.

Dostarczamy również filtry do układów sprężonego powietrza, obwodów gazów technicznych i cieczy. Posiadamy filtry sterylne produkowane z materiałów obojętnych, bez żywic i dodatków, spełniające najbardziej rygorystyczne wymagania FDA. Zależnie od wybranego medium i stopnia retencji, oferujemy membranowe wkłady filtrujące, które zapewniają retencję absolutną lub filtry wgłębne o nominalnym stopniu retencji.

Ponadto realizujemy zamówienia na filtry odpylające, z medium filtracyjnym, wewnętrznymi wspornikami i uszczelnieniami, spełniające wymogi FDA, a także dostarczamy rozwiązania pozwalające zapewnić szczelność oraz wyeliminować problemy związane z czyszczeniem i konserwacją wyposażenia.

Systemy produkcji tych podzespołów obejmują szeroką gamę produktów, marek i usług, takich jak: PALL, MAHLE, HYDAC, MP FILTRI, RMF, STEP INDUSTRIAL FILTERS, ALDAIR INDUSTRIAL FILTRATION, INTERNORMEN, MANN FILTER, EPE, CUNO, ULTRAFILTER, DOMNICK HUNTER, HAYWARD, RACOR, VOKES itd.

Zapraszamy Państwa do kontaktu, a udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania lub przeanalizujemy ewentualne problemy dotyczące filtrowania. Wspólnie opracujemy program najlepiej dostosowany do Państwa potrzeb, zaplanujemy dostawy w taki sposób, aby utrzymać bezpieczny stan zapasów, z dodatkową gwarancją w postaci zasobów dostępnych w naszych hurtowniach, która pozwoli klientom ograniczyć koszty składowania na terenie firmy.

Naszym celem jest pomoc klientom w osiągnięciu wysokiej wydajności produkcji oraz w ograniczeniu kosztów zużycia energii i zminimalizowaniu strat produkcyjnych, przy jednoczesnym zapewnieniu ochrony środowiska naturalnego poprzez obniżenie poziomu emisji zanieczyszczeń.

Offer solutions tailored to your daily needs.Nasz cel: Chcemy zostać Państwa dostawcą systemów filtrowania. Skontaktuj się z nami

Co oferuje Cartés dla przemysłu chemicznego i farmaceutycznego?

- Filtry do układów hydraulicznych i układów smarowania wiodących marek, takich jak: MP FILTRI, Hydac i Mahle Filtersystem.

- Systemy płukania, takie jak: linie produktów UMFC marki Step Industrial Filters i OF marki Hydac.

- Systemy filtrów do układów przepływowych i nieprzepływowych, do układów odprowadzania wody (oczyszczacze), usuwania gazów i przygotowania płynów technologicznych, zapewniające niższy wskaźnik początkowych uszkodzeń podczas napełniania, lepsze zabezpieczenie podzespołów poprzez mobilne filtry bocznikowe, takie jak: seria OLU produkowana przez RMF, oraz poprzez stacjonarne systemy filtrowania, dłuższy okres eksploatacji podzespołów dzięki ciągłemu odprowadzaniu wody oraz wydłużenie okresów między kolejnymi wymianami oleju wskutek wolniejszego starzenia się oleju. 

- Analiza, korekta i doskonalenie, monitorowanie oraz kontrola jakości olejów hydraulicznych i smarujących w ramach Kompleksowego Programu Konserwacji, który pozwala uzyskać w czasie rzeczywistym informacje na temat poziomu zanieczyszczeń, zawartości wody, stanu oleju i stałych dielektrycznych.

- Filtry samoczyszczące i filtry koszowe mające zasadnicze znaczenie dla działania i konserwacji układów chłodzenia i systemów produkcyjnych wytwarzanych przez Mahle Industry.

- Systemy filtrowania wstępnego i dokładnego czyszczenia do układów klimatyzacji produkowanych przez Aldair Industrial Filtration.

- Systemy filtrowania do pomieszczeń czystych, typu EPA, HEPA y ULPA, ULPA, z gamy AF firmy Aldair Industrial Filtration.

- Filtry do sprężarek i układów sprężonego powietrza.

- Systemy filtrowania do obwodów gazów technicznych i cieczy.

- Systemy filtrowania i modernizacja układów odpylających produkcji Mahle i Aldair Industrial Filtration.

- Filtry specjalne na zamówienie dostosowane do specyficznych potrzeb klienta, dostarczane przez dział produkcji specjalnej, dzięki któremu możemy wykonać specjalny wkład filtrujący spełniający określone wymogi.

Doskonałe rozwiązania w zakresie filtrów dla Państwa branży:

Skupiając się na powietrzu

Casos de éxito

Aldair Industrial Filtration

Ciągle wprowadzamy innowacje w Aldair Industrial Filtration, aby zaproponować Państwu interesujące możliwości w filtrowaniu powietrza, od filtracji wstępnej do filtracji absolutnej, odpylacze , kompresory czy systemy sprężonego powietrza.

Więcej informacji
Loading...